Отново SAGE

Здравейте,
Едва сега намирам време да напиша някой ред и да пусна малко снимки на част от пръчките, които правих това лято. Става въпрос за четири SAGE-та, два TCR490-4 , два ZXL-а: 490-4 и 486-4. Компонентите са същите като при
фабрично вързаните топ серии на фирмата, водачи H&H, макародържачи STRUBLE, коркът е от различни места,
защото е доста трудно да се намери с нужното качество (на шайби).Изключение прави само макародържача на единия TCR, който е BELLINGER, по поръчка на клиента.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Re: Отново SAGE

Ехааа, не си си губил времето лятото ... аз чакам зимата да си спретна 2-рия клас и едни бланки като на Калин чакам 3/4 10'. Ванка, не съм пробвал да си правя гриповете от шайби още, но ще трябва - с какво лепило ги лепиш?
Rosen's Fly Fishing Blog / Мухарски Клуб 'Стримерите'

Здравей,
Аз по принцип не си губя времето ;), има още снимки и пръчки, но ще ги пусна по-нататък.
Колкото до лепенето на корка, има много начини в зависимост от това с какво разполагаш като материали.
Във фабриките например, ползват полиуретаново лепило, подобно на пяната за монтиране на прозорци и др. в строителството. Лично аз работя със смоли втвърдяващи се за различно време според ситуацията.

Eвала Ванка- кефиш ! Ше се видим да ги поклатим тия пръчки ей сега ще минат 10 дена и ще си дойда... А за губенето на време ... то няма време че да си губим времето трябва да се лови рибааа да се връзват мухи въдици и кой каквото го влече и въобще да не се мисли ...

Поздрави
http://mankovflyfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Червен Сейдж - радост за окото!
Ванка, белинджъра харесва ли ти как стои на TCRa :D
--------------------------------------------------------------
Благородно завиждам само за по-хубавя корк.
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение

Здравей,
Колкото до лепенето на корка, има много начини в зависимост от това с какво разполагаш като материали.
Във фабриките например, ползват полиуретаново лепило, подобно на пяната за монтиране на прозорци и др. в строителството. Лично аз работя със смоли втвърдяващи се за различно време според ситуацията.
Нежно отклоняване от конкректния отговор....., с тия смоли се правят милиони неща , можеше и по точно!! Не че ме интересува много. Аз си ги правя и без да питам...... :???:

Много точно обясних, Росен ме разбра. :idea: :???:
Не , че искам да те уча , но лепилата при корка , трябва да остават след залепването , толкова меки (еластични) , колкото корка ! А с епоксидните лепила , това няма как да стане , защото те след залепването стават много твърди . При риболов като намокриш дръжката , можеш да прочетеш без да гледаш броя на шайбите!! :idea: :! Нищо лично , само споделям моето мнение!

Поздрави!!