Re: Отново SAGE

За първи път се дискутира изработка на грип от отделни шайби и тия числа леко водят до недоумение незнаещите. Голямо чудо станало :)
Гена, и аз като Ради слагам усмихнати човечета когато питам нещо, за да не остане питаният с впечатление че имам лоши мисли. :)
Та пуста дръжка, толкоз нерви ... се едно е на меча от Сан Галгано :D

Значи какво излиза, че фабричния ТСР е със също толкова дълга дръжка като коментираните.
Ся, въпреки анатомичните различия на човешките ръце рядко може да има известен дискомфорт, та затова си мисля че фабричните пръчки са горе долу с еднакви по дължина дръжки в зависимост от класа им.
А бе, заеби :D :D :D

Обаче имаме и култова фраза башка многото мнения - виж бай Делчо как е описал ТСР'а " ...ТЦР-а представлява един мазен ,равномерен и дълъг....морков... " Смях се от сърце ей ... :D
--------------------------------
Гена, свиркай кога се разбере кои нови пръчки ще продавате , че дядо коледа наближава :) Сериозно се интересувам и от една макара на Харди, с едно такова ахатово рингче за шнура...

Поздрави.
memento mori ...
Изображение
Изображение

Здравейте Пичове, и аз като Мишо да пусна един грип от 21 шаиби на 16см , с перфектен по мое мнение корк, и невероятна пак за мен форма, пръчката която обичам да държа в ръцете си, вижда се ясно че и при 21 шаиби дефекти има...Михаилов как ще коментираш формата, на класическата пръчка която си направил смятам че тоя грип направо ще заспи..!?
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Последна промяна 1 на Борислав, променена общо 0 пъти

Обаче имаме и култова фраза башка многото мнения - виж бай Делчо как е описал ТСР'а " ...ТЦР-а представлява един мазен ,равномерен и дълъг....морков... " Смях се от сърце ей ... :D
:D :D :D Чичето е КЛАСИИИИИИК :D Наистина е култово :D

А за "лепнещите" Хардита, както се изказаха някои, предполагам поддържаш връзка с Мънкича.....Та той около 4-5 е казал, че си идва и направо ще пием от извора :) Очертава се свръх-генерална конференция :D Той ги е видял /и подметнал доколкото разбрах/с всичките нови модели - стъкло, Ангел МК2, и някакъв нов-ултралек модел /нещо като отговор на Хелиоса/, просто в момента ми излезе от главицата. Тъй че зимата май ще е, освен хранителна, но и доста интригуваща :)

пп: аз също обичам положителните емот-иконки, въпреки, че все още недоволствам от : :D :lol:

Поздрави!
"и съм му казал на Мънков ако го срещне оли да му каже че някакъв от българия е казал че ще го научи да лови с пупи по английските реки стига да ми плати престоя..." - А.В.

Каквото искате си говорете Ванката в момента това което прави е на световно равнище, вижте родбилдерите по света какво са снимали като изделия........и това как оформя грипа е форма получена от експерименти и ходене за риба (всеки ден) , а не от умуване във форуми........... :idea: :!:
Писателят mr.Bean му предлагам да се успокои ,защото не е коректно да ми говори така , а и БГ е малка и Крилов може да не е наблизо........

От последният ти пост "колега " става ясно ,че има корупция в редиците на МВР............... :???:
Abe, да те е.ба и у разбирача титаничен!!! Ела другият път да пием по една ракия и за МВР щи кажа, кой работи и кой не!
:!:

Богомиле, ся някой не харесал еди кво си. Голям чеп, за тези дето им харесва е по -важното. Защо не приемеш, че не всеки може да види красотата така като ти я виждаш. Има си хора за всичко, знаеш. Също е и въпрос на разбиране.
И мен ме бъзикат, примерно за какво са ми сейдж, като не мятам оптимално, но на мене ми е през "перчема" кой какво говори защото съм намерил пръчките ЗА МЕН. Кефа си е лично мой и толкоз.
Обаче това не означава да отричам избора на другите, нали. Дано да греша, но мисля че много нерви хабиш за нищо.
Поздрави.
------------------------
Хубаво е, че се показват такива майсторски изработки като вързаните пръчки, хубаво е че има и дискусия, няма лошо и от крайни мнения, но адски тъпо става когато има опити да се налагат!
memento mori ...
Изображение
Изображение

Здрвейте,
Конкретно на въпроса на Борката, ами смятам, че една дръжка трябва да е съобразена с много фактори и изисквания, като дължина, клас, акция и стил на връзване на пръчката. Специално за моя TCR, който е модерна концепция за прът, по скоро за кастинг отколкото за риболов, направих къса, сравнително дебела дръжка, с по-лека амплитуда на профила. Тази конфигурация позволява здрав захват с палеца напред, така важен при кастинг на дистанция, а също така прави визуално по-тънко коляното. Дръжката от снимките на Борко е много приятна и стилна, но пасва на класически като строй и дизайн леки пръти. Аз много харесвам дръжки тип "пура", с почти успоредни страни, леко изтъняващи напред. Освен, че изглеждат добре, са и много удобни при почти всякакъв захват.

И.М. завършил скулптура в НХА гр.София

..ПИША ЗА ПОСЛЕДНО:
1.Иван няма нищо общо със порите във корка-той не ги е отгледал,броил расъл и т.н.!!!!! :evil: :evil: :evil:
2. Машинката "Белинджър" е достатъчно добре монтирана-става за риболов ,и точка!!!
3.Малко си изпилих дръжката ,за което не го помолих,ЗАЩОТО НЕ СЪМ САКАТ.Ако нещо стане по пръчката,просто ще я изхвърля,за да няма какво повече да коментираме.
4.Дръжката ми е малко къса,но се свиква.
5.Изпилих дръжката,защото: а:нямах еднообразен захват.б:убиваше ми.ц.:дразнеше ме!!!
6.Няма да ви споделя:
-повече клюки
-диалози със Иван
-впечатления.
Първоначално темата бе пусната от Иван, за да видим:
-1. Много добре,старателно вързани въдици със оригинален профил на грипа.
-2.Ако някой друг връзва въдици на неговото ниво, или по-добре, или има впечатления относно :материали,технология, впечатления-да го коментира!!
Аз споделих моите малки разочарования,което е нормално!!!Моля,прочете ВНИМАТЕЛНО първият ми пост,и не правете от мухата -слон!!
Поздрави....