Re: 10' #3/4

Слушай ся,..... Ти-мене...........Уважавашь ли мъ ИЛИ ни мЪ уважавашш............хлъц :P
Теб всички те уважаваме :D :D :D .....хлъц
"и съм му казал на Мънков ако го срещне оли да му каже че някакъв от българия е казал че ще го научи да лови с пупи по английските реки стига да ми плати престоя..." - А.В.

RESPECT!

p.s. Дискусията е много хранителна, извинявайте, че не участвам, но отивам в едно кръчме да ям свински опашки и уши с чесън, бъбреци и мръвки с лук и да пийвам бял пелин, та не искам да си развалям! После със сигурност ще похлъцвам... :D
"Пуста чешка книга, що светли умове обърка и бастиса" :D
Регионален Бог FOREVER
Мухарски клуб "Джизъс"
Един призрак броди из българското мухарство - призракът на рилийза...
Първи и най-добър мухар в Габровска селищна система

а разгеле начи сме на една вълна - аз тъкмо си измих смолата от носа :D :D като знам цвета на коляното имаш повече от 1 вариянт с добри шансове да стане красиво...иначе беше много прав като каза че преди да го мацна няма как да разбера кой е правилния конец - но след като го наклепах вече знам 8-)
п.п.
абе я ми кажи с какво мажеш смолата - с четката или с шпатула?

Аз с четка, макар и шанса да се вкарва повече въздух е по-голям. По внимателно бъркаш в кацата с меда (купичката със смолата) и става. Но пък работата с четката после по навивките е удобна, а и си имам спиртна лампа за въздуха.
От конците нещата може би ще отидат към комбинации между долните два отдясно и горните две десни ламета ...
На Шамана Айс Род-а обаче ще стане много як с това Айс-блу - второто от ляво на дясно ...
Rosen's Fly Fishing Blog / Мухарски Клуб 'Стримерите'

еми те тия дет си зел предполагам в по-малка стемен променят цвета, аз съм се заиграл с едни коприни и при тех нема нищо общо между цвета преди и след заливката (във варианта без колор презерватива де)... аз затва снощи си играх да пробвам повече вариянти и в крайна сметка се спрях на цвят който първоначално не съм си и помислял че ше ползвам...ама докато стигна до него така се надрусах че още не мога да се оправа :-x

Общо взето ошарих почти цялото растояние от началото до края на грипа
Изображение
И като че ли си избрах
Изображение
То от снимката трудно може да се разбере, ламетата и те са различен цвят, но така или иначе си избрах конец и мисля да я почвам.
Rosen's Fly Fishing Blog / Мухарски Клуб 'Стримерите'