TCX

Здравейте Компанията,
Ето малко снимки на поредната необходима модерност или модерна необходимост :D все тая...
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Както и ТСR-а, не се препоръчва на слаби шофьори...!!!

Re: TCX

май е за фасул, за домати 6-цата е по-удачна :D :D :D
п.п.
добра бухалка, интересни цветове (antique gold + claret или cardinal може би??????)....на мене такава дръжка много ми харесва, доста се изкушавам да си врътна една ама се въздържам че само тая свинщина липсва вкъщи...
и на мен ми е интересно може ли да фърля :???:

Здрасти Дани,
Радвам се, че те кефи. Като прАчка си е направо за брулене на орехи, по-лека е от ТСR-а и малко по-върхова, а колкото до кастинга ФИРМАТА отново не се е изложила, но трябва да им слагат етикет 18+ и да ги продават с разрешително в оръжейните магазини...

Калине, конеца е коприна с цвят лешник+кларет, много се изкушавах да я вържа с нещо от червената гама, ама нищо мойта ще е така ;)

Кардинала няма да го ползвам, като се видиме ще ти го върна.

не го мисли, аз имам още, а с червеното сигурно ще е интересно, на мен също ми се въртят едни пъклени идеи, надявам се скоро да можем да направим сравнение 8-)

Само КУРифеите могат да разберат една такава пръчка...пък и дръжка! Евала, някои създават, други копират......

Страшни са и ПРЪЧКАТА и ФИРМАТА и т.н. :) Давайте все така!
"и съм му казал на Мънков ако го срещне оли да му каже че някакъв от българия е казал че ще го научи да лови с пупи по английските реки стига да ми плати престоя..." - А.В.

Само КУРифеите могат да разберат една такава пръчка...пък и дръжка! Евала, някои създават, други копират......

Страшни са и ПРЪЧКАТА и ФИРМАТА и т.н. :) Давайте все така!
Ееее Гена и твоя принос не може да се отрече баткУ :)! Освен дръжките, които разработваш, и невероятните заливки, които правиш, връзваш и страхотни мухи ;), всички много им се кефим като пуснеш снимки. Също така си супер тактичен спрямо другите съфорумци :)!

Ванка,

Поздрави за новата въдица - станала е страхотна!
Изображение

Къде е батко БЕ,
Пардон, искам снимките на Гената ... :D :D :D :D
----------------
От поредното изделие на Михайлов на визия най ме впечатлява дръжката и надписите. За конците лично бих избрал друг цвят, но де тоя късмет де...
Изработката е традиционна за билдъра, бланките са ФИРМЕНИ, топ компонентите са ясни -> честито на собственика/собствениците/.

Ванка имаш ли прострелка на пръчката от стрелковия полигон.
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение