Re: TCX

Ванка страхотна томахавка,
Само този зелен цвят на бланките кърти мивки направо :)
Ванка имаш ли прострелка на пръчката от стрелковия полигон.
Док според това дето видях на едно филмче за новите бланки май само на стрелкови полигон може да се тества.
Ако не си държиш здраво шнура може да ти изкърти макарата :)

Интересно ми е и на мен, как ли мята това Уръдие.
Work is for people who don't know how to fish...

Не бре момци, исках да прозвучи шеговито, а виЙ бързате да настръхнете /Ради както винаги е първа писта в това отношение/ ;) Би трябвало да сте разбрали вече, че на мен някои модели на Сейдж също ми харесват!
Пръчката наистина изглежда уникално, и нямам търпение да я видя и подметна :) Така по-добре ли звучи ;)

Поздрави!
"и съм му казал на Мънков ако го срещне оли да му каже че някакъв от българия е казал че ще го научи да лови с пупи по английските реки стига да ми плати престоя..." - А.В.

Хубаво е като шефа разреши да харесваш и по някой Sage............
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol:

бе то и на мен шефчето да ми даваше по 500лв всеки месец и билетчета за градския транспорт ше го гледам в очите и ше повтарям дума по дума квот ми нареди да харесвам :D

Колкото и да ви се иска, няма да се впусна в поредния безмислен спор и спам, най-малкото, щото тази тема не го заслужава :) Тъй че помислете върху това, а не да пишете глупости! Вече си ви знаем и знаем какво да очакваме от вас, тъй че няма смисъл.
"и съм му казал на Мънков ако го срещне оли да му каже че някакъв от българия е казал че ще го научи да лови с пупи по английските реки стига да ми плати престоя..." - А.В.

Както винаги, пръчката е ювелирно вързана, боя се, че с подобни красоти Иван съвсем скоро ще ни разглези дотам, че ще започен да ги приемаме като нещо съвсем естествено! :D Единствено формата на дръжката не ми допада малко, просто не е моя тип, но това е субективно възприятие, което ни най-малко не разваля отличното ми впечатление от работата. Още повече, че това е компонент, който се "извайва" според конкретните предпочитания.

p.s.
...
бе то и на мен шефчето да ми даваше по 500лв всеки месец и билетчета за градския транспорт ше го гледам в очите и ше повтарям дума по дума квот ми нареди да харесвам :D
Алекс, за толкова пари и билети не си струва, най-малко за пълно работно време! :D
"Пуста чешка книга, що светли умове обърка и бастиса" :D
Регионален Бог FOREVER
Мухарски клуб "Джизъс"
Един призрак броди из българското мухарство - призракът на рилийза...
Първи и най-добър мухар в Габровска селищна система

...
Алекс, за толкова пари и билети не си струва, най-малко за пълно работно време! :D
Предполагам, че не се пишеш за голям тарикат, ако взимаш повече ?
http://www.flickr.com/photos/dboev/

...
Предполагам, че не се пишеш за голям тарикат, ако взимаш повече ?
:lol:
La Sociedad International de Schwarzfischers

“We would fish by any means possible and catch trout for art and science regardless of the regulations.” Химн