сикови водачи

Понеже ми омръзна през 1-2г. да сменям мухарките поради изядени водачи реших да ги сменя със сикови такива.Избрах по евтина пръчка на Балзер 4-6клас 2.55.След леко нагряване със запалката свалих старите водачи,лака и конците.Залепих новите еднокраки водачи с моментно лепило.Добре че позициите на старите ясно личаха та не можах да иэкривя линията :) .След това с конци,перм. маркер да добие някакъв гланц и моментно лепило ги оформих.Доста аматьорско изпълнение и очакванията ми не бяха кой знае какви но мухарката проработи и вече 3г. ловя с нея.Така и свикнах, че нямам никакво намерение да я сменям дори иза по добра :D[img][/ihttp://media.snimka.bg/3098/012451770.jpgmg]

Re: сикови водачи

Понеже ми омръзна през 1-2г. да сменям мухарките поради изядени водачи реших да ги сменя със сикови такива.Избрах по евтина пръчка на Балзер 4-6клас 2.55.След леко нагряване със запалката свалих старите водачи,лака и конците.Залепих новите еднокраки водачи с моментно лепило.Добре че позициите на старите ясно личаха та не можах да иэкривя линията :) .След това с конци,перм. маркер да добие някакъв гланц и моментно лепило ги оформих.Доста аматьорско изпълнение и очакванията ми не бяха кой знае какви но мухарката проработи и вече 3г. ловя с нея.Така и свикнах, че нямам никакво намерение да я сменям дори иза по добра :D
Изображение
Изображение
:)
Изображение
Always remember ....
.... a bad day fishing is still better than a good day at work ....