Re: "ПЪЛНА ПРОМЯНА"

Красота!!!
Освен цветовата комбинация, силно ме впечатли и надписът.

---------------------
Така пръчката е доста по-красива от фабричната. Само гаранцията ме спира "да и теглиш ножа " и на моята :) :) :)
Ха, много интересно!
Не се бях замислял до момента!
Сейдж е с доживотна гаранция - не на продукта, а на собственикът! 'Кво прайм тогава като се наложи подмяна на хардуеъра, ако гаранцията отпада при такава манипулация?!
Док, сигурно ли е, че отпада? Нали и на бланките дават доживотна?!
Изображение
Always remember ....
.... a bad day fishing is still better than a good day at work ....

Сейдж е с доживотна гаранция - не на продукта, а на собственикът! 'Кво прайм тогава като се наложи подмяна на хардуеъра, ако гаранцията отпада при такава манипулация?!
Аз знам, че с доживотната гаранция реперват фабричната пръчка. Ако ти я промениш може би ще сгрешиш.
За бланките е ясно.
-----------
в сайта на сейдж има подробно обяснено.
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение

Аз знам, че с доживотната гаранция реперват фабричната пръчка. Ако ти я промениш може би ще сгрешиш.
За бланките е ясно.
-----------
в сайта на сейдж има подробно обяснено.

Сигурен съм, че си проверил :) :) :)
Просто като нямам време или ме подомързява да чета по сайтовете (особено чужбинските) - предпочитам да питам :). А така става достояние и на повече хора - особено пък за тези, които не вдяват ингилизкия.
Изображение
Always remember ....

Здравейте,
Скоро смятам да им пиша на ФИРМАТА по отношение гаранцията на готовите пръчки...
Колкото до надписа съм много доволен, че открих начин да изтрия без абсолютно никакви поражения част от напечатаното върху коляното, оставих само логото и надпис на ръка

Здравейте,
Скоро смятам да им пиша на ФИРМАТА по отношение гаранцията на готовите пръчки...
Колкото до надписа съм много доволен, че открих начин да изтрия без абсолютно никакви поражения част от напечатаното върху коляното, оставих само логото и надпис на ръка
Сигурен съм, че и "SAGE" можеш да го напишеш по много добър начин ;)

Ванка, какво мастило ползваш за надписите (ако не е тайна, разбира се) и намира ли се черно такова?
Преди време беше споменал, че смяташ за експериментираш лак вместо епокси за заливката на надписа (ако си спомням правилно?!) - има ли резултат?
Изображение
Always remember ....