Re: моето стъкълце

Ники,мерси за пожеланията.Стъкълцето хвана доста рибета из планината,а вчера лови и в непрекъснат дъжд.Хубаво се накисна,дет се казва -кръстихме я официално! :D Колкото до бланките/обръщам се към мераклията за родбилдинг/аз лично предпочетох сериозен водещ производител на бланки: http://www.lamiglas.com/blanks.php, за което никак не съжалявам.На всичкото отгоре ги внесе Филстар та не се занимавах с доставки.Иначе има и евтинджоси, на които човек може да се пробва.Аз лично нямам желание да пробвам и да се усъвършенствам,предпочитам квото си вържа да си ловя с него .Лошото е само,че у нас няма/засега/ вносител дето да предлага всички нужни компоненти от всякакво качество и разновидност.Поне на една фирма производител на компоненти за родбилдинг.
Веско

Доки,както говорихме вчера Филстар внася Ламиглас/всичко от фирмата/,а Алем -Даймъндглас .И двете са еднакво добри за мен.
Веско
Благодарско вчера за консултацията. Гледам твоята е към 2.4 унции тежка, ако не ме лъже очото. Интересно леки са тези бланки на Lami.
В момента съм на кантар - даймъндгласа го има на три парчета 3 клас 7 фута и е на много примамлива цена. От друга страна една родбилдърска "медна" сопица на 3 парчета 6 фута и малко също привлича щот мое се накичи с вениардс и ахат.

Няма оправия, мъкааа :D :D :D
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение

http://www.lamiglas.com/blank_indiv.php?groupid=30 -Ето тук са въпросните бланки на Ламиглас.Има доста богат избор на такива на 3 части ,от 6'6" до 8'. Мисля ,че най би ти допаднало 7'6",#4,3части.Моите бланки тежаха голи 1 3/4 oz.
Веско
Мерсаж Веско.
Разгледал съм ги, ще се избира, няма начин явно :D

За колко време дойдоха до тук.
memento mori ...
Изображение
Изображение

:evil: Много се кефя.Док ако земеш да събираш финанси и да изкараш нещо от гардероба ...нали ми знаеш телефона :)
Подсети ме - да ще вадя две пръчки ... Ако си сериозен драсни едно ЛС.
memento mori ...
Изображение
Изображение

За около месец,щото бяха включени в общата доставка/регулярна/ на Филстар.Аз и не бързах,останалите компоненти тепървя предстоеше да ги избирам и поръчвам. Беше началото на октомври-края на сезона и предстояха дълги зимни вечери...
Веско