Две транспортни убавици

Най после да се похваля в завършен вид с двете ми убавици,които си ги избирах съвсем спокойно и тенденциозно,като дължина,бланки и акция с едничката цел,да са мобилни,да се побират в раницата ми на мотора и да хващат петнисти :D

Lооmis бланки 9" #4-5,7 pc, транспортна дължина 38 см.
Изображение
Изображение
Sage бланки 7"6' #3-4,4 pc. транспортна дължина 49см.
Изображение
Изображение
Последна промяна 1 на steaven, променена общо 0 пъти

Re: Две транспортни убавици

A така,ЧЕСТИТО!Чувствам,че конкуренцията се разраства,и то с фирмени тояги :-x... .Много риби да хващат и на хубави места да ги водиш-поздрави!
Не можеш да дадеш повече дни на живота си,но можеш да дадеш повече живот на дните си!

Честито със здраве да си ги ползваш и доста риби да надърпаш с тях. Валери една от въдиците на събора които ми грабнаха окото бе именно твоята. Много прилична сопичка нищо че не пише на нея Sage или G.Loomis.
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.

Стефко, кой ги връзва?
Роска,в интерес на истината ти ще си виновен,ако хващат или нехващат. Вързвахме ги аз и едно момче от кварталният магазин,Жорко се казва,като и на двамата ни беше сефте и основно за определяне на позициите на водачите и самото лепене ползвахме твоят блог. Жорката много е лепил тояги,но мухарка не беше правил,аз асестирах и давах идеите и да не се плаши ако ги оакаме,но наистина се получи. Тояжките хвърлят хубаво ,не съм суетен и нямам претенции за уникалност,тук таме изпуснахме лака,да направи бради,но здраве да е и да хващат. Истината е в ходенето за риба,не как изглежда тоягата,но определено трябва да е здрава ;-)

.... Валери една от въдиците на събора които ми грабнаха окото бе именно твоята. Много прилична сопичка нищо че не пише на нея Sage или G.Loomis.
Благодаря,Драго,и на мен си ми харесва;ако ти трябва линк ще пратя;ти я споменаваш нея,защото и тя е на 7 части като тази на първата снимка най-отгоре...Аз я бях донесъл,за да я покажа на Ники Енчев,мисля,че и Вулев похвърля с нея вътре в залата,може и да има снимки някъде в пространството...Steaven-още веднъж честито за придобивката!
Не можеш да дадеш повече дни на живота си,но можеш да дадеш повече живот на дните си!

Точно затова я споменах че е на 7 части и до тогава не бях виждал подобна. Даже успях да похвърлям с нея покрай Ники Енчев :D
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.