оПааа - Bamboo 7' #5 2 pc

Здравейте,
Имах удоволствието да сглобя още една въдица. Бамбук, 7’ #5 2 части. Тейпъра е на Уинстън с променен (удебелен) бът. С това леко е изнесена напред работата на въдицата и същевременно има достатъчно резервна мощ в долната част.
Макародържача е кап енд ринг. Дървената част е от орех, направена с любезното съдействие на Илиян от Плевен. Огромни Благодарности от мен!

Ето няколко детайлни снимки на въдичката.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Друго какво мога да кажа... Бамбук. Крива, тежка и мята добре :D Това последното според мен де..
Отговаря на класа си, но добре работи и със шнурове един клас надолу или отгоре. Типично за бамбуците.

Това е от мен.

Поздрави
А.

Re: оПааа - Bamboo 7' #5 2 pc

Ей Ачка то твойто и на Веско на нищо не прилича , с тия бамбучки обамбучихте форума.
Накрая ще взема и аз да се запала по бачбучките ама въобще не знам за какво иде реч,
доста време ще ми требва да навлеза в нещата първо ще поразпитам ще поразгледам и кой знае...
Иначе ми доставя удоволствие да гледам тия убавини , радост за окото както казва Бате Райко.
Поздрави.
Соте.

Ачо, Ачо, какво да ти кажа, освен да цитирам онзи неувяхващ рефрен на Андреа:
"Знаеш ли къде ми бъркаш така... ?"
:D :D :D
"Пуста чешка книга, що светли умове обърка и бастиса" :D
Регионален Бог FOREVER
Мухарски клуб "Джизъс"
Един призрак броди из българското мухарство - призракът на рилийза...
Първи и най-добър мухар в Габровска селищна система

ekstra е дървото ачо, аз се възпирам в момента с пот и мъки от нови изкушения. ся кат се стопли времето и ми стане арно на душата ше си извадя мойте дърве за разходка по реките :)