Направи си сам

Здравейте колеги,

Тази година вместо да връзвам мухи за предстоящия сезон, реши да си направя шкафче за муховръз :). Още не е съвсем готово, т.е. има много работа все още, но ето какво се получава до момента:
Изображение
Изцяло е ръчна домашна изработка.

Поздрави!
Изображение

Re: Направи си сам

Идеално е :) . Аз днес като седнах да навържа тенкара мухи осъзнах какво предимство е да ти е подредено. Имах една камара материали на купчина пред мен и цели 5 мунути се зверих и търсих кука и генетика за хекъла. Накрая побългарих тенкарата с перо от кокошка.
Проблема при мен е, че и шкафа няма къде да сложа :D иначе бих спретнал и аз един мухарски десктоп.
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.

Ради, изглежда с много добра функционалност. И аз мисля от доста време върху някаква подобна идея, защото често самата мисъл за вадене на един кашон боклуци и прибирането им обратно в последствие, ме отказва от връзване на някоя и друга мушица...
"Пуста чешка книга, що светли умове обърка и бастиса" :D
Регионален Бог FOREVER
Мухарски клуб "Джизъс"
Един призрак броди из българското мухарство - призракът на рилийза...
Първи и най-добър мухар в Габровска селищна система

Ха-ха, Ице, бравос! Виждам, че даже имаш и кутия "Грейс"! :P :D
"Пуста чешка книга, що светли умове обърка и бастиса" :D
Регионален Бог FOREVER
Мухарски клуб "Джизъс"
Един призрак броди из българското мухарство - призракът на рилийза...
Първи и най-добър мухар в Габровска селищна система

Ха, добра кочинка нали? По-добре отколкото някой на които жените не им дават да връзват у дома да не би да хвръкне някое перце :D :D Няма да ги издавам обаче :lol:
La Sociedad International de Schwarzfischers

“We would fish by any means possible and catch trout for art and science regardless of the regulations.” Химн

Ради, изглежда с много добра функционалност. И аз мисля от доста време върху някаква подобна идея, защото често самата мисъл за вадене на един кашон боклуци и прибирането им обратно в последствие, ме отказва от връзване на някоя и друга мушица...
Здрасти Ице :),

Беше поизчезнал :), за много години!
Точно това е причината да го направя, историята с кашона - при мен беше кутия за инструменти, но все същата работа :).

Като го завърша ще пусна снимки пак.

Поздрави!
Изображение