Решение на проблема при зарибяването с отглеждани пъстърви?

Решение на проблема при зарибяването с отглеждани пъстърви и отслабването на генофонда при съприкосновението им със дивите местни риби изглежда най-после, има, from the UK, of course. (не не, fo' sho'!)

http://ffotw.com/?p=1284
La Sociedad International de Schwarzfischers

“We would fish by any means possible and catch trout for art and science regardless of the regulations.” Химн

Re: Решение на проблема при зарибяването с отглеждани пъстърви?

Инфото верно е интересно, но за хора дето смятат да се заселват по английските реки.Щото тук никой не заселва триплоидни риби и нямаме техните проблеми..Между впрочем, като сте толкова загрижени за нашите пъстърви, що не вземете да инвестирате в две-три хиляди рибки, ГЕНЕТИЧНО ДИВИ, извадени от диви родители, щото в нашите развъдници рибите са първо поколение от диви родители, вместо да ни занимавате с чужди проблеми...
И да ви кажа , ако влагате повече енергия в защита на нашите пъстърви, въобще не ме интересуват, английските триплоиди..и със сигурност тук ще стане по-интересно....Иначе ,бих казал -Да ви имам проблемите... :D :D :D

Между впрочем, като сте толкова загрижени за нашите пъстърви, що не вземете да инвестирате в две-три хиляди рибки
Защото не са Сейдж, Харди, Симс и т.н.

Тука от няколко опита схванах, че като опре въпроса и до 2 лева, всичко бяга далеч :)
Work is for people who don't know how to fish...

Скъпи колеги, приятели! Нима още не сте разбрали, че въпросът с пъстървите е изцяло оправен, като поради тази причина е загубил актуалност? Сега трябва да се наблегне на липана!
Последна промяна 1 на Мунчо, променена общо 0 пъти
"Пуста чешка книга, що светли умове обърка и бастиса" :D
Регионален Бог FOREVER
Мухарски клуб "Джизъс"
Един призрак броди из българското мухарство - призракът на рилийза...
Първи и най-добър мухар в Габровска селищна система

Нашите развъдници са едни гърди напред пред европейските много ясно! Тази година полупроводници, догодина - цели!

(Т.Живков при откриване на завод за полупроводници за ниезниаещите)
La Sociedad International de Schwarzfischers

“We would fish by any means possible and catch trout for art and science regardless of the regulations.” Химн

Даниел е много прав за двата лева, така че полемиката е излишна...Който може, ходи извън България да лови , а тук няма да стане по-добре!Това е истината.Не визирам никой точно, просто желаещите да променят нещо са малко.
П.с.Мънков точно това списание сигурно е много интересно, но не ми допада.Та по -добре ми разкажи с две думи за какво иде реч..

Ми накратко пиша по една статия във всеки брой, а парите от хонорарите ще отидат за зарибяване заедно със още пари които ще додадат от редакцията. Та с две думи си мисля постоянно за нашите реки и риби! Бъди сигурен че и за Ицо се отнася. Ице ще направим ли едно зарибяване със собствени средства накрая на годината ?
http://mankovflyfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;