Re: Urban Mayfly

Ми то моя джам гледа към твоя кабинет :) , ма гледам аеропланите ги нема сега. Само малкия на стоянка. Пазете некой кофти-злобен ген дървояд или молец да не внесете, че тогава става страшно с коприната и бамбука.
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.

Ми то моя джам гледа към твоя кабинет :) , ма гледам аеропланите ги нема сега. Само малкия на стоянка. Пазете некой кофти-злобен ген дървояд или молец да не внесете, че тогава става страшно с коприната и бамбука.
Нема ги я.С тия неделни карго чартъри до Хонкконг за бамбуци ми преебаха маса риболов. Менъджерите сега мислят и за воаяжи по река Sui за маниаците, лично да си наберат бамбук от гуангджонгските дебри. Ако си мераклия мога да ти преотстъпя моя сервис билет :D :D :D

Аз пък искам да вида дали там ММ не е с естествено копринено тяло 8-)
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение

Дееее днес следобед излизам на терасата да пуша и - шок и ужас, прелита неква зла гад и каца на комарника. Гледам - BWO , кога погледнах по добре ми се дорева - хиляди мухи летят около блока, ма имало е хач ви казвам некъде в района на блока дето не помня такъв от 2 години насам. Па имаше и обвивки от метаморфозата от дън към спинер направо върху комарника. са кво , да не ходим и по реките и да си ги събираме от балконите ли , деее злата гад. Как да е събрах малко матреал за проба. Ето снимка и малко видео. Лошото е че е притъмняло и гърми и няма кой да се занимава с фотосесии.
Изображение
Видео: тук, тук и тук

В полет:
тук и тук
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.