Trip Cost Per Person

Здравейте колеги, често пътуваме по няколко човека в кола и винаги е драма смятането на разхода след това. Тази драма ме провокира да напиша едно програмче за iphone потребителите:

https://itunes.apple.com/bg/app/trip-co ... 08297?mt=8" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
Изображение
Изображение
LZ1FLY
The fish you put back is your gift to another angler, and, who knows, it may have been another angler's gift to you!

Re: Trip Cost Per Person

Ами с тоя вариант на апа няма как да стане, за да може примерно "Босна Трип" да си тракнеш трябва да имаш записи за няколко зареждания, валути, тол такси и т.н. Това е за локални пътувания по-скоро.
LZ1FLY
The fish you put back is your gift to another angler, and, who knows, it may have been another angler's gift to you!

Ее Драго, тва с таксите доста усложнява задачата, не задруго ми на някои места са в местна валута и треа се вкара фиксинга на БНБ, а тея от БНБ са доста потайни и не го казват преди да тръгнеш за риба :P
п.п.
то тва го остави, но мене ме интересува ако другите пътници си напълнат торбичките а на мене не ми кълве и аз ли да плащам на общо основание :-x

... а на мене не ми кълве...
За целта винаги можеш да си наемеш гид :D
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.

Концептуално апа трябва да е коренно различен за да се случат нещата които Драго иска. Има доста такива експенс мениджъри които биха свършили тая работа. Аз преди години на iOS 2 още бях писал едно такова iExpense в което си правиш категории и вътре бухаш разходи... но нямаше конвертиране на валути у благинки разни.
LZ1FLY

... а на мене не ми кълве...
За целта винаги можеш да си наемеш гид :D
ъъъ мерси за идеята, ся почвам да пестя от гориво, ше права групи по 5-6 човека (с комби съм :P ) пък дано изкарам за гид, че доколкото чувам не било евтино :D :D :D

.... но за добър резултат трее копринен канап и бамбучка :P :D
Дееееееей ама верно щу ГИД се е навъдило напоследък :D :D :D
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.