Re: Фото отчет на МК "Майна Флай" - 2014

Баси, тази предизборна кампания явно е заразна!
:D :D широка коалиция и атака дружно ня някоя река! 8-)
Аз ще дойда да ви броя рибите да ви видя инвиво тогава :D как се ловят по много и все големи. Да видим кой ги лови колкото в чужбина. Ако не кълве - марш на скок и... Кой оцелее :lol:
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.

Аз ще дойда да ви броя рибите да ви видя инвиво тогава :D как се ловят по много и все големи.
Да видим кой ги лови колкото в чужбина. Ако не кълве - марш на скок и... Кой оцелее :lol:
Драго , заповядай. Ние можем да броим, но ако все пак настояваш, твоя воля! Явно не си привлечен от идеята за риболов като цяло, а ще дойдеш като инспектор. Може и кантарче да си вземеш. Така най-накрая ще докажеш нещо, което всъщност никой не е оспорвал - че рибите на платеното са повече!!! :lol: И да - не са толкова удобни местата. И да , рибите не са под местната кръчма(Алас ли беше). И да - иска си ставане ранко, щото като мине някой преди теб ,и край с магията на мухарския риболов. И да, иска си бъхтане по камънаците и залягане в храстите, щото рибите са на успокоителни!
Само, че тези неща на нас не ни пречат, щото сме БОЛНИ НА ТЕМА РИБОЛОВ НА ПЪСТЪРВА, И НИКОГА НЕ СМЕ ГО КРИЛИ!!! :D
Дори и да ходим да ловим на карстО в Босна или някъде другаде, нас не ни устройва да сме мухари за 3 излета годишно. Тази година лично аз имам над 60 излета! Не знам ти с 3 излета как направи равносметка на сиутацията!
И понеже гледам, че си се спекъл нещо за риболова у нас, в момента подготвям видео от ДНЕС с моето закриване за сезона! Дано намериш повод за оптимизъм! :idea:

Е мани от бъзик не разбираш :D .

Дано уловените риби тази година са повече от излетите. И за платеното под Алас се лъжеш жестоко. Там е платено но с диви риби (родени и израстнали в реката), докато вие 4 страници се опитвате да ме убедите колко яко е безплатно с риби купени от рибарника :D
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.

Разбираме от майтап и носим много. :D Ще се потретя сигурно - ма не го обичам тва форумно говорене, винаги всичко излиза криво. Сигурен съм , че на живо , разговорът ще е със съвсем различен оттенък. Той и сега е такъв, поне от моя страна, просто явно не успявам да предам добре емоциите през клавиатурата... ;) Не съм пускал темата, с цел заяждане или изтъкване на някви достойнства . Просто тва ни вълнува, тва правим. Ходим за риба и се радваме , като споделяме нещо с колегите, или четем за техните излети!
Поздрави и наслука! :)

Да бе Жорка разбирам прекрасно всичко което се изписа . Спор няма - чудесни са Ви излетите, и този със закриването също.

Ха хааааааа, Жорка, има напредък братче, скептика този път е само един, направо да не повярваш или другите ги мързи да пишат, не знам.....
В едно обаче съм сигурен- със скептицизъм, мрънкане, мързел и липса на ентусиазъм никой нищо съществено не е постигнал на тоя свят.Знам че хората за да оправадаят нежеланието, мързела и безхаберието си са склонни да изприказват к'во ли не, но за да се постигне нещо трябват хора с енергия, ентусиазъм и готови да дадат нещо от себе си преди да почнат да мрънкат че нищо не са получили.
Пожелавам на повече хора да ходят в чужбина на риболов и да дадат нещо от себе си да се подобрят нещата в БГ!

А и явно ние сме баси и късметлиите с тия успешни излети от години !Пожелавам такъв късмет на всички колеги!

Поздрав
http://www.kodylight.com" onclick="window.open(this.href);return false;

... скептика този път е само един, направо да не повярваш или другите ги мързи да пишат, не знам.....
Няма ги другите в момента са в Босна :D
Пожелавам на повече хора да ходят в чужбина на риболов и да дадат нещо от себе си да се подобрят нещата в БГ!
Както казах и по рано - бъдете спокойни, даваме колкото можем нищо, че не бием тъпана и не се афишираме
Пожелавам такъв късмет на всички колеги!.
И аз им пожелавам, че и по голям.

И бай да уей - доста тъпо е от Ваша страна да вините кой какво не е направил и кой колко го мързи. Знаеш ли ми възможностите, доходите въобще или с колко свободно време разполагам, че си седнал да ме виниш.

Интересна тема!
Риболова на карст в Босна няма нищо общо с риболова в България, а може би и на малко реки в Европа.То затова там е пълно с мухари от всички дестинации.Поведението на рибите, насекомите, методите на риболов са тотално различни.Нивото на водата, подводните растения, теченията в самата река оказват влияние върху това по каква система да ловите най-успешно.Правилното водене на линията и полагане на муха/нимфа е от изключително значение за успешен риболов както и да кепчосаш 40-50см риба с 0.10 и т.н.

България риба има, пускаме и пак ще пускаме.Който ходи по-често знае обаче за риби, които търси на същите места, но те вече са изядени за съжаление.
Рибарите не са длъжни да пазят реките все пак това е хоби...Смятам,че ако държавата не пази няма да успеем да запазим фонда, който сме зарибили.

Поздрави, :???:
Изображение
Wishin' I was Fishin'