Re: Фото отчет на МК "Майна Флай" - 2014

Много си прав Док! И Ангел също - утрото излезе по-мъдро. Наистина не виждам смисъл... Обаче ако сипя на маздата дизел, вместо газ, непременно ще го споделя тук! :D Също така и ако ми се скапе бойлера, или спукам гума :D

Много си прав Док! И Ангел също - утрото излезе по-мъдро. Наистина не виждам смисъл...
Прав си, така можем да си чешем езиците до безкрай, и без смисъл.. Интересното е, че всички гледаме в една посока, просто трябва да шлайфаме формАта :!: :idea:

Както писа, Жоро, честита ти радост, Емо!

Наздраве!
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение

Емо, Честито!
Темата си е добре, радва се на достоен интерес от надзъртащи зад перденцето, нищо ново :lol:
Това е от преди минути, само 7 гости, днес е слабичко нещо:
За малко да пропусна "дежаву" драмите, трябва по честичко да попрочитам, че есента и зимата при пъстървовите риболовци е супер интересна ...
Колеги, а аз си мислех че ние спинингистите все си мерим достойнствата.... :???:
Асене, нямаш ни най-малката представа дори ... ;)
Да е жива и здрава и от мен!
Скоро ще седнем на една маса и ще оправим комуникацията.
Ачка, масата беше преди 20-тина дни - с Коцето и Емо бяхме на нея ... пожелавам на всички на следващата маса да сме повече, защото иначе тук нищо няма да се постигне ...

П.П. Нека не преекспониране дейностите на клубовете (примерно зарибяванията, опазването и т.н.), защото те са в пъти по-малки от възможностите на членовете на клубовете.
Rosen's Fly Fishing Blog / Мухарски Клуб 'Стримерите'

За малко да пропусна "дежаву" драмите, трябва по честичко да попрочитам, че есента и зимата при пъстървовите риболовци е супер интересна ...
Роска, щом още има драматурзи с опорни точки и пънещи се актьри в миманса забавата продължава. Докато все по-рехавата публика и времето фалира театъра..
Иначе подобни "оригиналисти" много отдавна не представляват интерес. :D
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение