ПРЕЗ ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦА

Поради "ефирно мълчание" от доста време обмислям такава тема. Нека всеки, който иска да сподели се почувства поканен и да разкаже или просто да покаже какво е уловил през изминалата седмица. Аз ви обещавам, че ако съм снимал ще ви радвам с пейзажи и/или риби. :D :D :D

П.С. Моля имената на реките и затворените водоеми (от съображения за сигурност, или най-малко избягване на "ефекта на композицията", сиреч пренаселване) да не се споменават.

Re: ПРЕЗ ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦА

При тези условия
Изображение
мътна и високо ниво на реката се оказа успешна късата нимфа.Лових близо до брега че не ми е приятно да газя като не виждам каде стъпвам.
Изображение
Лових с две силно утежнени нимфи, гамарус и русата стефка(що се казва така незнам) бяха фаворити.
Рибите бяха в дълбокото .В плитките бързей като този
Изображение
ги нямаше.
Ето ги и обичайните заподозрени
Изображение
Изображение
Клипче с мястото че ми стана любимо-7 сивена гол след гол.В средата е към два метра дъбоко :!:

http://www.youtube.com/watch?v=aC0RcpTlg44" onclick="window.open(this.href);return false;

Здравейте Приятели!

Тази сутрин прескочих за два часа до реката. До към 11:30 хванах десетина риби. Всички много над нормата, две от тях около 40 см. Снимките са калпави, защото са от gsm-a. Към обяд заваля и водата стана боза!

Поздрави!

Боре (BOROOO), едната от по-едрите я хванах на нимфата, която ми даде ти на Чая. Големия ручейник, на партридж куката!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

http://bukovets.bg/%D1%80%D0%B8%D0%B1%D ... %B2%D0%BE/

Здраво Пенко, пиша само заради темата защото е идейна. И добре, че си ти да видим по някоя хубава риба. ;)

Днес, въпреки високото ниво и бурната река, удоволствието ми бе със силно обратна пропорция спрямо размера на рибките :D Лових само на суха муха като фаворит се оказа балоон кадиса вързан по метода на чико Оли. Рибите се ловяха само в крайбрежните участъци, колкото все пак ги имаше с по метър/два по спокойно течение. След обед валя на няколко пъти и кълването приключи, но пък дойде време за традиционните кюфтенца и още вкуснотии в местното кръчме.
За мое съжаление реката вече не е същата ...
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
-------------
Размера има значение другаде :D :D :D

Поздрави на всички!
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение