Re: ПРЕЗ ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦА

виж - тактиките и мухите ми са Сила, недостижима за школския муховръз :P :D
The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things. It surrounds us, and penetrates us. It binds the galaxy together.

Нека Силата беде с теб Алекс!

а дано драго.

пс. явно съм внимавал в часовете по съветски език в училище щом успях да разчета това послание :???:

в интерес на истината освен със Силата нямам друго разумно обяснение защо дори когато се лови с еднакви такъми и мухи , един лови регулярно рибите,а на други им остава повечкото време да си бъркат в носа :???:

в интерес на истината освен със Силата нямам друго разумно обяснение защо дори когато се лови с еднакви такъми и мухи , един лови регулярно рибите,а на други им остава повечкото време да си бъркат в носа :???:
И Ти ли нямаш обяснение, Господи ? :???: :D

Сигурно си го слагат в грешния крачол?!... :???: :D Кохера имам предвид... :D
(не смея да сквернословя пред Тебе)

Юли

:)
понякога един мухарски бог може да прояви скромност и да премълчи какви са причините за успеха на един и неудачите на други, но не е задължително :???:

пс много малко са емотиконите тук за да се изразя по-точно ;)

Я, чернокопът тръгнал много рано тая година, бе!!! :) :) :)
:D :D

Нещо много с малко куки чепарето. :D
-------------
Нали знаеш че зъбите на лефера са като ножица?!? :)
Това може да е обяснението за малкото куки, ако Ваньо не слага стоманени поводи!
Изображение
Always remember ....
.... a bad day fishing is still better than a good day at work ....

то при два лефера и стоманата няма да помогне...а като споменахте чепарета се сетих,че преди имах едни супер добри модели и сега ще ги потърся,че да направя някоя мокра по тях!
...you gotta keep a sense of humor...gotta be able to smile through all this bullshit...remember that...
.

Малко нещо се забавих с репортажа, но ето какво снимах:
Изображение
Изображение
Въпреки, че беше много крив този клен си се дърпаше добре. И на не си помислите, че нещо съм се увредил:
Изображение
Общо взето слабо (щот не броя маломерките, а на тях им изпуснах бройката :D ).