Re: ПРЕЗ ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦА

Този уикенд пак не пропуснах. Съботата ставане рано и като пристигнахме на реката условията бяха прилични. На десето подаване имаше риба, която след като скочи се откачи. Час по късно:
Изображение
После имаше още едно кълване от добра риба, но и тя не се закачи както трябва, а реката замъти и решихме да се преместим. Водата в другата река беше сравнително малка и бистра, идеална за суха муха, но аз бях пас.
Изображение
След като се отчетох и походих около 2,5 км. по течението се разбра, че и тази няма да я бъде и решихме да се върнем на първата река с надеждата, че е избистрила, но положението беше станало още по-зле. Айде газ на трета река, там също сравнително замътено и може би затова и нищо не излезе.

Неделя беше валяло и имах опасения, че ще се наиграя, но нямаше нищо такова. Ей, обичам си големите реки и води:
Изображение
Тук ковнах доста маломерки, но излезнаха и няколко добри риби:
Изображение
Изображение
Или апаратът ми прави някакви номера или аз нещо не му разбирам, но ето истинските цветове на тази риба:
Изображение
Да ви кажа нещо и за пръчката. След като преваля по едно време въдицата ми започна да вибрира, то и друг път съм го усещал, ама сега си беше тревожещо. Погледнах нагоре за облаци и видях далекопровод. Май наистина ще се окаже вярно това за образуване на волтова дъга между източник на напрежение независимо какъв е той и карбонова въдица :???:

Поздрави и умната когато гърми и трещи.

Ето нещо и от мен:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
2 км участък и само маломерки, а този и още два един след друг през 2 метра, точно преди да изляза от реката, че пред мен имаше колеги плувкари.

Поздрави
"I GONE FISHING ... I KNOW NOTHING ABOUT FISHING, BUT JUST WATCH ME GO..." Chris Rea - Gone Fishing

И от мен поздрави за добрите риби- piratus ...Аз през изминалата седмица се поразходих малко по високото,огледах нови за мен места,ей такива работи...Поздрави!
Не можеш да дадеш повече дни на живота си,но можеш да дадеш повече живот на дните си!

Бай Ради, скромничиш, но и твоите кефали не са за подценяване. Без рулетка - на око се вижда, че става въпрос за добри риби. Пожелавам ти до края на сезона да хванеш и водача на кефалите в твоя регион.
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.

Тези големи кефали, заедно с на бай Ради тупалките, са най-големите които съм виждал из нета за сезона. Тръпка си е едрия кефал да ти сгъне пръчката, дип че тази година не можах да ида ни веднаж да се пробвам и аз..

Благодаря ти piratus за снимките, радват окото :)

Успех!
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение