Re: Книгата "Casting with Lefty Kreh"

Здравейте!
Не смятам да се оправдавам, много добре знам откъде, колко и какви риби да взема или не!
Макар че, темата не е за отношението към рибите, а за кастинг, е важно да се коментира защото именно рибите са
основното неизменно нещо в риболова с муха.

Според мен, рибите са "основното неизменно нещо в риболова с муха", защото:
1. Осмислят хобито като цяло, независимо, че вземат участие само в последния етап от практикуването му;
2. Краен брой са навсякъде (а у нас и оскъден)
3. Ако се позовем на различни философски течения, можем да спретенем дълга дискусия имат ли те душа, или не;
4. Материализират най-разнообразен кръг фактори, които дават "осезаемото" изражение на това безполезно за непосветените занимание (във връзка с т.1);
5. Водят до повишаване на БВП на страните, производителки на качествено риболовно оборудване;
6. Катализатор са за внедряването на нови технологии, които намират изражение в най-разнообразни сфери на човешката дейност
Ха на бас, че мога да ги докарам до т.10, но флуидите свършват, а с тях и ентусиазма ми, уви...
"Пуста чешка книга, що светли умове обърка и бастиса" :D
Регионален Бог FOREVER
Мухарски клуб "Джизъс"
Един призрак броди из българското мухарство - призракът на рилийза...
Първи и най-добър мухар в Габровска селищна система

Според мен, рибите са "основното неизменно нещо в риболова с муха", защото:
1. Осмислят хобито като цяло, независимо, че вземат участие само в последния етап от практикуването му;
2. Краен брой са навсякъде (а у нас и оскъден)
3. Ако се позовем на различни философски течения, можем да спретенем дълга дискусия имат ли те душа, или не;
4. Материализират най-разнообразен кръг фактори, които дават "осезаемото" изражение на това безполезно за непосветените занимание (във връзка с т.1);
5. Водят до повишаване на БВП на страните, производителки на качествено риболовно оборудване;
6. Катализатор са за внедряването на нови технологии, които намират изражение в най-разнообразни сфери на човешката дейност
Ха на бас, че мога да ги докарам до т.10, но флуидите свършват, а с тях и ентусиазма ми, уви...
Малко си прекалил със "сложното" Христо! :D :D :D
Има две много хубави мисли:
Който иска да намери нещо, той трябва да мисли за нещо друго.
- Поанкаре и друга лишена от всякакви "комплекси" :D :D :D :D :D
Понякога, цигарата е просото цигара!
- Фройд.
Такова, да ме извинявате, че не е по темата и върви успоредно с кастинга. Та е невъзможно някъде да се пресече с него. Но т. 1 е велика!
Поздрави!