Re: Нещо полезно!

Здраво, колеги !

Аз не виждам драма и "дракане", даже и съспенс няма :D , а на фона на сума ти епични битки дет' са се вихрили във форума това нашето си е живо гъделичкане :D .
А Краси в момента е ангажиран със хореографията на новия Muay thai no rod left leg casting III, чиято премиера ще бъде съсвсем скоро в Зала Майна-флай арена .
А за М.Маури, като една "гадна майна" :D мога да кажа следното- койт' не му харесва, няма вкус и нищо не разбира от кастинг. :D :D :D :D :D :P :P :P

Поздрав и наздраве !
http://www.kodylight.com" onclick="window.open(this.href);return false;

...Ето ме бе!

Щом искате компетентно мнение, ще си го дам!

М.М и Х.П. според мен владеят силата наполовина! Комерс! И пак комерс!
Юли е прав, пича има нужда от уроци и ако някой му има мейла да ми го напише на лично, за да се свържа с него и да му изпиша свободни дати за уроците ми по биг фингър лефт лег ноу род каст, щото това е начина да стигнеш до рибите без да претендираш за кичозност!

Аз когато съм мятал Вие сте се качвали на килима със стълба!
:D

Събора идва, носете ракийка и пресни домати и ш ви покаа номерца! :D

Поздрави!
Мухарски Клуб "Майна Флай"

Ей, кастинг провокатори са тва от Филибето, за единия вуду каст подпалихте Роската чак по немско да оди :D :P
Сега отново изгледах клипа на Маури породил толко дерзания в душите ни , та вижте къде 3мин 16 сек и после отново - приводняването на мухата - и да питам като едни лаик на средна възраст, това ли е правилното полгане при сухата муха, или нещо недовиждам правилно. ;)
Иначе, човека си е рекламно лице и инструктор, тва си му е занаят, прави шоу и е добър явно, та нема лошо.
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение

Аз пък ще имам огромното щастие да видя и Маури и Муай-флая - първия след 10 дни, втория след 25 ...
обещавам да направя сравнение на уменията им по кастинг ...
Днес се запознах с Мики Маури - дългуч е като Мънкича ... изглежда свестен, утре ще му видя хвърлянето ... Муай-флая обаче върха с "но род кастинга"!
Rosen's Fly Fishing Blog / Мухарски Клуб 'Стримерите'

"По- добре късно, отколкото никога ..." - Мики Маури EWF 2013
Това маѝ е оня бастун коѝто прецака мухите на Станчев като ги заля с кафе и вместо да му се извини вика егати отиде ми кафето,а сега коѝ ще ми земе ново.
На Станчев не му стана много приятно а като знам колко време му е отнело да ги върже и на мен ми стана тъпо от отношението му.
Скот Макензи и уелсеца Хауъл Морган са моѝте хора и двамата са световни шампиони със световни рекорди.
Има и още един чиляк коѝто след като си зел изпита за мастъра на европеѝската организация им казал,че не му требе вече. :D
Просто е великолепен кастингист.Това лято се запознах с него на BFFI.
Роска прекрасен репортаж!
Благодаря ти,че го сподели с нас!
The life is too short to fish a bad Fly!
http://www.youtube.com/watch?v=pAlk92Vey64" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=20POiMArJKc" onclick="window.open(this.href);return false;