Re: Нещо полезно!

За това, само Ханк Патерсън :D :D :D
Той и само той! :D :D :D
Винаги ме е учудвало как в БГ хората с лека ръка дават квалификации или критикуват всички и всичко.
Не са хората в БГ. В случая съм само аз (Юлиян Кръстев). На другите съфорумци очевидно им харесва това, което прави човека.
На мен ми харесва единствено пръчлето. Шарката му ми идва като топла бира, ама това да му е кусура....

просто личното ми мнение е че когато някой съветва, критикува или оценява някой друг, независимо в каква сфера, трябва да е на неговото или поне близко до неговото ниво
Значи, ако не мога да пея, или не съм завършил Консерваторията, нямам право да заявя на приятелите си, че не харесвам Бритни Спиърс, или Милко Калайджиев.... примерно ?...
:???:
Поздрави!

Юли,примера с Консерваторията, Милко и Бритни в случая ми се вижда крайно неудачен.
Естествено всеки има право на мнение, за друго ми беше думата.
Щом смятате че Ханк Патерсън е нашия човек - ОК, лошо няма.

Поздрав
http://www.kodylight.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Аз пък се сещам за една-две ситуации и места, при които ако владеех вуудуу каст бих си спестил доста нерви и мухи :P ;)

За 'кво спорите и се дракате не моа ви разбера!?!
Изображение
Always remember ....
.... a bad day fishing is still better than a good day at work ....

И аз тва се чудя, всеки си има мнение и ако на накой не му харесва то не следва да се нападате взаимно, Ханк Патерсън форевър (както се пишеше едно време ) :D :D :D
LZ1FLY
The fish you put back is your gift to another angler, and, who knows, it may have been another angler's gift to you!

За 'кво спорите и се дракате не моа ви разбера!?!

Абе, трябва да има драма и съспенс , бе!!! :D Форум е, да му запалим страниците с глупости :lol: (
Аз лично познавам хора, за които Дедо Оли е пълен неудачник.... :lol: :D :lol: Така че... кой к`вот му е кеф ;)
П.С. Докато ние се дърлим тук, бате Ханк кърти зеленогърбите сьомги на Грийнбек и хич не му мига окото :D :D :D

Жоро, верно, то не може и без това, нали е БГ форум, и както казват "познавачите" това е неминуемата подправка :D А и опонента Коди си е жива "гадна майна", кво да очаква от него човек :D :P

Но, сериозно сега , като знам как се занимава Коцето с кастинг напълно го разбирам, и не виждам нерви а просто всеки си отстоява мнението.

А в бг мамковината ни много често се сблъсквам с игнориране възможностите и достиженията на околните люде, и винаги с претекста ... ъъъ, това пък за какво ни е; тоя пък за къФ се мисли, гледайте и слушайте само аЗ какво ви казвам и показвам т.н., и тайничко завиждайки усилват ропота винаги при непрекъснато търсена трибуна от наивници.
За'тва смях вече и нищо друго. Важното е да ми кълве на суха :)

Иначе относно кастинга всяко усъвършенстване винаги би ни било от полза, ама никак не е лесно, че едно ли е..

Поздрав!

п.с. язък, че Краси кунгфуто не се включва, сигурно тренира некъде вуду каст дее :D :)
memento mori ...
--------------------------------
Изображение
Изображение

......

п.с. язък, че Краси кунгфуто не се включва, сигурно тренира некъде вуду каст дее :D :)
Тренира, тренира!!! Ама с шнур вързан на балшой пръст на левия крак :)
Изображение
Always remember ....
.... a bad day fishing is still better than a good day at work ....