Заразително

Здравейте колеги,
през изминалия уикенд няколко приятелски семейства окопирахме една вила в непосредствена близост със стената на язовир Жребчево. Веселбата беше на ниво, градусът-висок. Някъдее към 02:00 ч. посред темна нощ се случи нещото, прихванато от срещата в Орешак и продължаващо май вече като традиция.
Изображение
Първоначални инструкции
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
А ето и младата генерация:
Изображение
Най-малкия участник:
Изображение
Изображение
Тук е ред да спомена, че тази малка сладурана успя да направи няколко опита с оформяне на невероятна "торба". Може би си е представила мухарката с шнура като лента от художествена гимнастика.
Имаше, разбира се, и:
Изображение
и много, много течна храна за душата...
На следващия ден, къде поради кофти махмурлук, къде поради кофти условията на река Тунджа (много висока и бистра вода)
Изображение
риболов практически нямаше. Пробвах няколко вида сухи мухи: жълт и червен бръмбар, Elk hair cadis, коучмани, но нямаше никаво вдигане на риби.
Това е. Изкарахме разкошно, макар и без рибоци....
Айде със здраве!
п.с. Много се чудих дали да пусната темата тук или в "Кафене", но в крайна сметка предпочетох тух, защото основата на репортажа е кастинга. Всички участници (освен мен) пипнаха мухарка за първи, но (надявам се) не за последен път.
Поздрав най-сърдечен, Ваш приятел вечен, весел Зарезанчо!!!! ДА БЪДЕ РИБНО!!!
Изображение

Re: Заразително

Трифоне, метни веднъж едни ребърца дееее. Как ми се е прияло, а тази година на живо няма да вида май :( ... В неделята некъв чиляк ме видял от пътя и се зачудил ква е тази мека пръчка къде така се гъне. Слезна до реката да гледа. Разпита каква е кордата, обясни му се, попита как разбирам кога кълве, пак му се обясни, попита лови ли се много така и понеже беше местен бек на селската река му се отговори - НЕ! През това време скинах най-хубавия си парашут подарък от чичо Док на маторчето му и явно е видел как си мърдам устните без звук споменавайки "майката" и запали и отпраши по баира. Иначе заразата е добра стига да се облъча правилните хора.
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.

Готов си Драго, от същата скара е:
Изображение
а и последователи не липсваха, на другия ден и кепа ми носеха ;) :
Изображение
Изображение

Господин Калев,гледам добри са уроците.Аре като се поизбистри водата свиркай да направим поправка на барбекюто.Планирали сме с Пенко целенасочено обезкостяване на сякакви вратни пържоли,като слезе от горе..
Тая година риболова по нашите места явно ще се измести към септември,засега вършеем по варненския път,но аз съм обещал да направим един голям пир на Белцов.
Поздрави!
резервата...
Мухарски Kлуб "СТРИМЕРИТЕ"

Господин Калев,гледам добри са уроците.Аре като се поизбистри водата свиркай да направим поправка на барбекюто.Планирали сме с Пенко целенасочено обезкостяване на сякакви вратни пържоли,като слезе от горе..
Тая година риболова по нашите места явно ще се измести към септември,засега вършеем по варненския път,но аз съм обещал да направим един голям пир на Белцов.
Поздрави!
резервата...
Речено, сторено!
За мръвкалака можеш да разчиташ на мен... ще ми се, но няма да се нарека "месарски бог"... :D :D :D :D
Жив и здрав: "титуляра"
Изображение